Workshop

Ako budovať značky, ktoré ľudia počúvajú- séria workshopov

Ako budovať značky, ktoré ľudia počúvajú- séria workshopov

Odborníci na marketing a zakladatelia agentúry Echo - Jakub Hrušovský, Vojto Kósa a Marek Šulik - pre Vás pripravili marketingový Seminár skladajúci sa z piatich lekcií.

Seminár pozostáva z piatich lekcií, počas ktorých sa naučíte, ako definovať produkt, poslanie a konkurenciu vašej značky, ako vymyslieť komunikáciu, ktorá ľudí zaujme a ako ju správnym kanálom distribuovať k správnemu publiku. Počas praktických workshopov si vyskúšate zásady efektívneho brainstormingu, tvorbu claimov, analýzu kľúčových slov alebo tvorbu reklám v systémoch Google Ads a Facebook Ads.

Cieľom Seminára je prakticky ukázať, ako postaviť vašu značku na silných základoch a efektívne pracovať nielen s nápadmi, ale aj marketingovými rozpočtami. Ako účastník Seminára tiež obdržíte marketingový Zošit s praktickými otázkami, ktorý vás bude sprevádzať na ceste k naplneniu vašich cieľov.

Priebeh a obsah lekcií:

13.11. - Ako postaviť stabilné základy značky?

V prvej lekcii vám lektor Jakub Hrušovský ukáže, čo stojí za úspechom výnimočných značiek, ako definovať svoju konkurenciu a cieľovú skupinu a ako správne naplánovať priebeh vášho projektu.

20.11. - Ako písať príbeh, ktorý predáva?

Lektor Vojto Kósa vás uvedie do kreatívnej komunikácie a tvorby DNA značky, naučí vás, ako rozoznať dobrý nápad a ako z neho vyťažiť čo najviac, ak máte obmedzený rozpočet.

27.11. - Ako distribuovať značku k správnemu publiku?

Lektor Marek Šulik vám predstaví vhodné kanály a ich obmedzenia podľa modelu See Think Do Care, naučí vás, ako stanoviť rozpočet a ciele kampane a ako pripraviť mediaplán, ktorý pokryje celý jej priebeh.

4.11. - Praktická lekcia 1 - kreatívna tvorba

V praktickej lekcii vám Vojto Kósa ukáže, ako vytvoriť kvalitný brief, ktorý vám pomôže pri kreatívnej komunikácii, prevedie vás efektívnym brainstormingom a naučí vás, ako písať texty, ktoré pomôžu vašej značke rásť.

11.12. - Praktiká lekcia 2 - distribúcia reklamy

Počas poslednej lekcie vás Marek Šulik naučí nastavovať reklamy v systémoch Facebook a Google Ads, prevedie vás tvorbou analýzy kľúčových slov a optimalizácie pre vyhľadávače a ukáže vám, ako vyhodnocovať marketingové aktivity v nástroji Google Analytics.

Počet miest je obmedzený na 10 účastníkov.

Dĺžka trvania: 150 min

Cena = 100,- EUR (5 lekcií)

Prvá lekcia sa uskutoční v utorok 13.11.2018, každá ďalšia bude prebiehať v týždňových intervaloch vždy v utorok.

Seminár organizuje reklamná agentúra Echo v spolupráci s Nádvorie Coworking.

DÁTUM A ČAS:
UTOROK | 13 NOV | 18:00
PRIESTOR:
Coworking
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie Coworking KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstup: 100,- EUR (za 5 lekcií) KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstup: 100,- EUR (za 5 lekcií) KÚPIŤ LÍSTOK
CELÝ PROGRAM