Koncert

Blues Moods Summer Special- HOLY WATER (NL)

Blues Moods Summer Special- HOLY WATER (NL)

Do letného, hudbou nabitého centra Trnavy prináša občianske združenie Trnavská hudobná spoločnosť koncertné osvieženie v podobe dvoch vystúpení.

V polovici júla vystúpi na trnavskom Nádvorí holandské duo Holy Water a koncom augusta na tom istom mieste česká skupina Professional Deformation.

Holy Water je rokenrolové duo z holandského Amsterdamu. Spevák a gitarista Chris Schut a kontrabasista David Mac Gillavry hrajú vlastné, autorské skladby v štýle klasického rokenrolu v štýle Elvisa Presleyho alebo Johnyho Casha. Duo prechádza Európou so svojim turné už od roku 2008 – od Londýna, cez Paríž až po Moskvu. Ako hovoria sami o sebe: “Keď počujete hrať Holy Water, je to akoby ste počuli veľkú kapelu, keď ale pristúpite bližšie, uvidíte dvoch sympatických mladíkov hrať muziku plnú energie.” Skupina vystúpi vrámci projektu Blues Moods Summer Special na trnavskom Nádvorí PSK v stredu 17. júla 2019 so začiatkom o 20.00 h.

Trnavská hudobná spoločnosť tieto dva projekty zaradila do svojho portfólia ako podporné aktivity festivalov Blues Moods a Dobrofest pre uchovanie nehmotného kultúrneho dedičstva. Oba letné špeciály projektov Blues Moods Summer Special a Dobrofest Summer Special vznikli vďaka finančnej a morálnej podpore inštitúcií a spoločností: Fond na podporu umenia, Mesto Trnava, o.z., Nádvorie – priestor súčasnej kultúry, Malý Berlín, Halada advokátska kancelária s.r.o., Libros, s.r.o., EditPrint s.r.o., Polonec, s.r.o., Webhouse, s.r.o. a portálu DoMesta.sk.
Na obe podujatia počas oboch letných dní je voľný vstup.

DÁTUM A ČAS:
WEDNESDAY | 17 JUL | 20:00
PRIESTOR:
Nádvorie
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstup voľný KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstup voľný KÚPIŤ LÍSTOK
CELÝ PROGRAM