Prednáška

Cubeovňa: Ako rozbehnúť festival

Cubeovňa: Ako rozbehnúť festival

Ďalšia Cubeovňa tento krát na tému festivalov!

Jeden chybný krok a je to v pi...tvore. Celý tvoj super projekt spadne ešte pred realizáciou, alebo počas nej. Ideš organizovať komerčný festival, alternatívny event, podujatie? Tak prídi na našu CUBE-ovňu vol. 3 a dozvieš sa ultra praktické info, ktoré ani GOOGLE nevyhľadá. Dvaja hostia, dva festivaly, jeden mierne alternatívny druhý komerčný. Oba spája logo, ktoré sme pre festivaly vytvorili. Pri Lestivale sme urobili o kus práce navyše. CUBE studio sa stalo kreatívnym partnerom fantazijného festivalu už pri zrode prvotnej myšlienky.

Pozvanie na moderovanú diskusiu prijala stvoriteľka a organizátorka rodinného fantazijného festivalu Lestival, Nikola Novotova a otec myšlienky a spoluorganizátor Telekom Detského festivalu Radoslav Augustín.

Pre koho je CUBE-ovňa vhodná?

  1. Pre každého, kto sa chystá organizovať indoor alebo outdoor festival, event, podujatie.
  2. Organizátori, ktorí už niečo za sebou majú a zaujímajú ich praktické info priamo z kuchyne organizátorov úspešných rodinných festivalov.
  3. Marketéri, ktorí sú zvedaví, akým spôsobom organizátori viedli marketingovú komunikáciu, prezentácie pre partnerov a krízovú komunikáciu počas organizácie.

Čo mi CUBE-ovňa dá?

  • -Praktické info z organizovania festivalu ako napríklad: koľko stojí profi moderátor, koľko peňazí stojí marketing, aká je potrebná marketingová podpora, na čo si dávať pozor, ako bartrovať či aké zmluvy mať s účinkujúcimi.
  • -Možnosť diskutovať s organizátormi a tvorcami myšlienky dvoch úspešných rodinných festivalov.
  • -Inšpiráciu, ako s minimálnym budgetom vystavať festival pre tisícky účastníkov.

LESTIVAL

Rodinný fantazijný festival, ktorý založila učiteľka a spolumajiteľka súkromnej škôlky Naboso, Nikola Novotová. S minimálnych budgetom, ale obrovským entuziazmom sa jej minulý rok podarilo prilákať viac ako 4000 ľudí na Lestival do Dolnej Krupej Padlo niekoľko rekordov a latka sa opäť dvihla o niečo vyššie. Z 0 na 4000 za 1 rok. Zo 4000 na ... vám povieme osobne.

TELEKOM Detský festival

Festival, ktorý takmer z ničoho vystaval majiteľ marketingovej agentúruy 8P Rado Augustín a za posledných 5 podujatí dokázal v spoluorganizácii na festival prilákať viac ako 200 000 ľudí. Ak chceš vedieť, ako zvládnuť event, na ktorý príde 50 000 ľudí, máš jedinečnú príležitoť pokecať s tým pravým človekom.

DÁTUM A ČAS:
UTOROK | 28 MÁJ | 17:00
PRIESTOR:
Coworking
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie Coworking KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstupné: 3,- EUR
FACEBOOK:
KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstupné: 3,- EUR
FACEBOOK:
KÚPIŤ LÍSTOK
CELÝ PROGRAM