Koncert

Dobrofest Summer Special - Professional Deformation (CZ)

Dobrofest Summer Special - Professional Deformation (CZ)

Do letného, hudbou nabitého centra Trnavy prináša občianske združenie Trnavská hudobná spoločnosť koncertné osvieženie v podobe dvoch vystúpení.

V polovici júla vystúpi na trnavskom Nádvorí holandské duo Holy Water a koncom augusta na tom istom mieste česká skupina Professional Deformation.

Česká skupina Professional Deformation je spojenie melodického bluegrassu, swingu, rockabilly a štyroch mužských hlasov. Skupina bola založená v roku 2016 gitaristom a spevákom Jakubom Racekom. Zostavu skupiny dopĺňajú skúsení hudobníci – kontrabasista Miloš Klápště, dobrista Radek Vaňkát a banjista Petr Vošta. Vystúpenia skupiny sú veľmi živé, zábavné a doslova nabité energiou. Lyrické balady skupiny sú doplnené skvelými hlasmi a ich inštrumentálne výkony nenechajú nikoho na pochybách o ich hráčskych schopnostiach. Professional Deformation vystúpi vrámci projektu Dobrofest Summer Special v stredu, 21. augusta 2019 na trnavskom Nádvorí PSK so začiatkom o 20.00 h.

Trnavská hudobná spoločnosť tieto dva projekty zaradila do svojho portfólia ako podporné aktivity festivalov Blues Moods a Dobrofest pre uchovanie nehmotného kultúrneho dedičstva. Oba letné špeciály projektov Blues Moods Summer Special a Dobrofest Summer Special vznikli vďaka finančnej a morálnej podpore inštitúcií a spoločností: Fond na podporu umenia, Mesto Trnava, o.z., Nádvorie – priestor súčasnej kultúry, Malý Berlín, Halada advokátska kancelária s.r.o., Libros, s.r.o., EditPrint s.r.o., Polonec, s.r.o., Webhouse, s.r.o. a portálu DoMesta.sk.
Na obe podujatia počas oboch letných dní je voľný vstup.

DÁTUM A ČAS:
WEDNESDAY | 21 AUG | 20:00
PRIESTOR:
Nádvorie
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM