Networking

Makáme spolu už 365 dní

Makáme spolu už 365 dní

Poďte to s nami osláviť!

Rok ubehol, veľa sa toho udialo a sme radi, že sa v Coworkingu denne stretáva množstvo zaujímavých ľudí.
Na sviatok práce 1.mája o 17:00 hodine chystáme oslavu.

Pre tých, ktorí u nás ešte neboli, máme pripravené ukážky priestorov, a tiež zodpovieme na všetky za rok nazbierané otázky. Pri poháriku vínka s Miroslavom Trnkom prediskutujeme jeho podnikateľské začiatky a budete mať možnosť vypýtať si radu ako na to.

Nájdete nás na Nádvorí, presnejšie na 2. poschodí zo Štefánikovej ulice 4 v Trnave. Vstup je voľný, tešíme sa na všektých.

Coworking je miesto pre nových podnikateľov, pre ľudí, ktorí sa pustili do svojho sna a možno nemajú prebytok financií na zriadenie si vlastnej kancelárie so všetkým nábytkom, tlačiarňou, či kuchyňkou. Tiež je to miesto pre freelancerov a ľudí, ktorí pracujú z domu. Coworking môžete využívať kedykoľvek, nie ste nijako limitovaní dňom, ani hodinou. Máte svoje vlastné kľúče a ste pánom svojho času a často aj miesta. Platíte mesačný poplatok, v ktorom máte zahrnuté všetky výdavky. Tým pádom sa nemusíte o nič viac starať. Máte možnosť výberu fixného miesta, pokiaľ preferujete svoj pokoj, alebo flexibilného stola, kde môžete rotovať a pracovať každý deň z iného miesta s novým uhlom pohľadu.

DÁTUM A ČAS:
STREDA | 01 MÁJ | 17:00
PRIESTOR:
Coworking
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie Coworking
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM