Talkshow

Porozprávaj - talkshow s Karlou

Porozprávaj - talkshow s Karlou

Poďme sa porozprávať s trnavskými umelcami o ich živote a o tom ako cítia hudbu v Nádvorie Coworkingu.

Môžme sa tešiť aj na hudobné vstupy umelcov.
_______________________________________
Hostia:

"Ivana Kovačicová je speváčka Trnavskej kapely Landfil, aktuálne sa venuje sólovému projektu s názvom "IVI". Hrá na klavíri, gitare a ukulele. Vo svojich textoch reaguje na každodenný život. Hudba jej pomáha na vyjadrenie toho, čo momentálne prežíva."

"Andrej Majerčík pôsobí ako koncertný hráč v zoskupení „Jano Svetlan Majerčík & Tosúoni". Spolupracoval so Slovenskou filharmóniou, hudbou sa pričinil aj k vzniku dokumentárneho filmu „Teória šťastia podľa Rybanského“, študentských filmov a divadelnej hry. Ak má však voľnú ruku jeho tvorba vás prenesie do minimalizmu a klasicizmu."

"Graeme Mark je írsky pesničkár, ktorý dlhé roky žije v Trnave. Tu založili so spolukapelníkmi skupinu “Graeme Mark & The Natives”. Minulý rok vydali prvý album “Makeshift”. S Graeme-om sa chceme rozprávať o živote cudzinca v TT ale aj o jeho pravidelnom busking-u."

"Margaréta Považanová je gitaristka a speváčka v projekte SEL Sounds a poetka, ktorá svoju tvorbu pravidelne prezentuje na akciách SpodNás a Píšem, či iných projektoch. Milovníčka skvelého jedla a kávy s túžbou tvoriť a žiť. "

_______________________________________

P. S. Bude aj bazové víno Bavín z Janových Sadov 🍇

DÁTUM A ČAS:
TUESDAY | 12 NOV | 17:00
PRIESTOR:
Coworking
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie Coworking
VSTUPENKY:
Vstupné: 3,- EUR
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstupné: 3,- EUR
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM