Networking

Ranný mEAT s Myslitelňou vol.7

Ranný mEAT s Myslitelňou vol.7

Ranný mEAT je po letných prázdninách späť! Trocha sme si koncept raňajok pomenili. Prizvali sme si k sebe Mysliteľňu.

Prvou témou komunitných raňajok bude: Ako zaujať ľudí a predať sám seba.

Rozmýšlali ste niekedy nad tým, ako vplývate na druhých ľudí? Porozprávame sa akým spôsobom vieme zanechať čo najpozitívnejšiu stopu u druhých tak, aby s nami chceli spolupracovať.

Interaktívny workshop je vhodný pre všetkých, ktorí chcú pracovať na svojom osobnom a profesijnom rozvoji.

!!!Vstup na ranný meat je zdarma s povinnou registráciou vopred na: jana.pozdechova@myslitelna.sk. !!!

Lektor Boris Lukáč: Vyštudoval Technickú Kybernetiku na Žilinskej Univerzite. Absolvoval postgraduálne štúdium v Paríži. Od roku 1993 pracoval na manažérskych pozíciách v medzinárodnom prostredí. Zodpovedal za start-up niekoľkých úspešných medzinárodných firiem na Slovensku: Ticket Restaurant a Manpower, viedol personálnu spoločnosť Hudson. Je certifikovaným koučom v prístupe Appreciative Inquiry, systemickým konštelárom a certifikovaným facilitátorom pre Kalliance. Pre svojich klientov spája teoretické poznatky s praktickými skúsenosťami a zážitkami pre rozvoj kvalifikovaných manažérov a odvážnych lídrov. Je konzultantom, koučom, trénerom a facilitátorom.

Mysliteľňa je koncept rozvoja organizácii, tímov aj jednotlivcov. Rieši dlhodobé transformačné programy meniace spôsob, akým ľudia vnímajú seba a okolitý svet, ako myslia, konajú, dosahujú výsledky, a to nielen v tíme, ale v celej organizácii.

Po networkingovej časti bude pre prvých dvoch vopred nahlásených záujemco k dispozícii priestor na „sample koučing“, teda 45-minutové individuálne stretnutie s koučom. (od 9:30-10:15 a 10:30-11:15)
O sample koučing sa postará Mgr. Jana Pozdechová. Vyštudovala Univerzitu J.A.Komenského v Prahe, odbor Andragogika (Vzdelávanie dospelých) a Riadenie ľudských zdrojov. Je certifikovaná facilitátorka osobnostnej psychodiagnostiky, absolventka výcviku biznis koučingu certifikovaného ICF. Má viac ako 13 ročné skúsenosti v HR biznise a tie ju priviedli k HR poradenstvu, lektorovaniu a koučingu.

Na nový koncept raňajok sa veľmi tešíme, prihláste sa a pridajte sa.
Začíname 24. septembra ráno o 8:00 hodine.

Tešíme sa na vás!
Donetworkovania priatelia.

DÁTUM A ČAS:
TUESDAY | 24 SEP | 08:00
PRIESTOR:
Coworking
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie Coworking
VSTUPENKY:
Vstup volný (povinná registrácia)
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup volný (povinná registrácia)
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM