Koncert

Sounds like this + Queer Jane

Sounds like this + Queer Jane

Piatok a s ním ďalší neodolateľný koncert a to rovno dvoch kapiel : Queer Jane a Sounds Like This.

Queer Jane je slovenská indie-popová kapela, ktorú inšpiruje folkové pesničkárstvo Boba Dylana, punková energia The Clash a skladateľské majstrovstvo The Beatles. Frontmanom kapely je spevák, gitarista a skladateľ Vlado Nosáľ, ktorý zaujal aj spoluprácou s legendárnou americkou kapelou The Brian Jonestown Massacre. V kapele ho dopĺňajú basgitarista Lukáš Valter a Adam Jánoš, ktorý má na starosti bicie a vokály. Na koncerte zahrajú piesne z albumov Flowerville (2015) a Home (2016), no predstavia aj niekoľko noviniek.


Kapelu Sounds Like This založil ako vlastný projekt spevák, hudobník a hudobný producent Tomáš Sloboda v roku 2007. Žánrovo sa radí do indie-alternative psychedelic rock. Od vzniku vydala kapela dva albumy, prvý pod názvom Sounds Like This a druhý pod názvom Chobotnica, na ktorom sa spolupodieľali známi hudobníci ako napr. Lasky a Jana Kirschner. Počas rokov kapela vydala niekoľko úspešný rádiových singlov. Od roku 2018 kapela prešla pod novovzniknuté slovenské hudobné vydavateľstvo BRUUDER Records, pod ktorým tento rok vydala nový veľmi úspešný singel „Hunters of the Sun“.

Frontmanom kapely je Tomáš Sloboda, ktorý je stále členom úspešnej kapely Le Payaco. Okrem neho v kapele hrajú Lukáš Duchovič – spev, gitara, Martin Andráš – basgitara a Matej Ruman – bicie a perkusie.


Príďte si vychutnať hudobný zážitok na Nádvorie spolu s pivkom z Akademia bistra. Tešíme sa na všetkých.

Partneri: Nádvorie - priestor súčasnej kultúry, Trnavské rádio, RTVS, Radio_FM, Radio Devin.

DÁTUM A ČAS:
PIATOK | 24 AUG | 20:00
PRIESTOR:
Nádvorie
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM