Kino

Spoznaj Fefeho zážitky- Černobyl vol.2

Spoznaj Fefeho zážitky- Černobyl vol.2

Fefe je novým členom tímu Nádvoria a nie len to. Šikovný kameraman s riadnym vkusom na krajiny.

Ahojte. Volám sa Fefe a asi ste si všimli, že som začal pracovať na infostolíku v Coworkingu. Po veľmi úspešnom premietaní mojho cestopisu, sme sa rozhodli zopakovať tento príjemný event a to 14. augusta o 17:00 hodine.

Okrem toho, že trávim čas tu, trávim ho aj točením videí.
Mám firmu Donuts Factory, a rád cestujem na zaujímavé miesta. Jedným z mojich tripov bol Černobyl. Z môjho pobytu som si natočil dokument, ktorý by som vám rád predstavil.

V černobyľskej zóne som strávil v rokoch 2016 a 2017 asi dvanásť natáčacích dní. Z hodín materiálu vznikol okrem promo videí aj hodinový dokument. Zameriava sa hlavne na Pripjať a nový sarkofág, ale aj na elektráreň, jej útroby, starousadlíkov a menej známy zahorizontálny radar - Dugu.
Súčasťou mojich potuliek Ukrajinou boli okrem černobyľskej zóny aj nukleárna raketová základňa, ktorá je súčasťou dokumentu a napríklad aj katakomby pod Kyjevom alebo zapečatený kryt civilnej obrany, ktoré sa do dokumentu nedostali.

Ak si tento dokument chcete pozrieť, príďte si ku mne prisadnúť do chilloutovej zóny v coworkingu. A ak si chcete iba pokecať o Černobyle, alebo aj hocičom inom, zastavte sa pri mne v Coworkingu keď tu budem.

Budem sa na vás tešiť!

DÁTUM A ČAS:
WEDNESDAY | 14 AUG | 17:00
PRIESTOR:
Coworking
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie Coworking
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM