Prednáška

Stážista_stáž istá?

Stážista_stáž istá?

Nevieš čo robiť po škole? Ako vylepšiť svoje CV o pracovné skúsenosti počas štúdia i po ňom?

Chceš vedieť, prečo si po absolvovaní zahraničnej pracovnej stáže Erasmus+ zaujímavejší pre svojho budúceho zamestnávateľa? Chceš si zlepšiť jazykové schopnosti? Chceš získať nové kontakty? Poď na stáž!

Občianske združenie WorkSpace Europe organizuje stretnutie, na ktorom sa dozvieš všetko potrebné o stážach v zahraničí. Pod jednou strechou nájdeš tím WorkSpace Europe, bývalých stážistov, skúseného HR špecialistu, ktorý ti okrem iného poradí ako sa pripraviť na pracovný pohovor. Povie ti, prečo je pre zamestnávateľa atraktívnejší uchádzač, ktorý bol na stáži a ako môžeš svoju stáž Erasmus+ vhodne odprezentovať pred budúcim zamestnávateľom.

Ako bonus spoznáš skúseného cestovateľa a podnikateľa Karola Voltemára (World Bike Travel), ktorý porozpráva aj o tom, ako cestovať a podnikať zároveň. Na cestách strávil viac ako 6 rokov. Založil online marketingovú agentúru Madviso a e-commernce platformu Midasto. Okrem podnikania, cestovania sa venuje cyklistike a športu.

WorkSpaceEurope je tím mladých ľudí, ktorý sa tebe a iným študentom a budúcim absolventom snaží uľahčiť vstup na pracovný trh, a to nielen na Slovensku. Pomáhajú získať pracovnú skúsenosť, ktorá v tvojom životopise možno chýba.

DÁTUM A ČAS:
PONDELOK | 18 MAR | 18:00
PRIESTOR:
Malý Berlín
ORGANIZÁTOR:
WorkSpace Europe
VSTUPENKY:
Vstup voľný
VSTUPENKY:
Vstup voľný
CELÝ PROGRAM