Festival

Trnava Rum Fest 2019

Trnava Rum Fest 2019

Historicky prvý Rum Fest v Slovenskej republike. Široká a odborná verejnosť pod jednou ,,strechou,, trnavského Nádvoria.

Mozaiku už konajúcich sa festivalov, ktoré sa špecializujú na jednotlivé kategórie sveta destilátov doplní práve Trnava Rum Fest.
Rum ako momentálne jeden z najobľubenejších destilátov si zaslúži mať svoj vlastný festival.

Sobota plná prémiovych rumov, jedinečných cocktailov a supercool atmosféry.

Prémiové rumy z celého sveta
Najdôležitejšou súčastou Trnava Rum Festu sú vystavovatelia, ktorí prinesú to najlepšie zo sveta rumov. Môžete sa tešit na desiatky rozličných rumov z celého sveta. Pri výbere vystavovateľov sme dbali na chuťovú atraktitivu rumov, prémiovosť a rôznodosť. Na chuť si prídu všetci páni ale aj dámy.

Jedinečné cocktaily
Rum a cocktaily spolu úzko súvisia.Veď azda najviac klasických cocktailov je práve na báze rumu. Bez cocktailov by teda Trnava Rum Fest nebol kompletný. O jedinečné cocktaily sa postarjú samotní vystavovatelia ale aj špeciálny Pop Up Bar.

Supercool atmosféra
Čo by to bol za festival rumu bez poriadnej hudobnej zábavy. Očakávať môžete latinsko americko tanečnú skupinu, live saxo vystúpenie alebo školu tanca. Celé sobotné poobedie aj večer sa bude niest v duchu reggeatonu, bachaty alebo bossa novy.

DÁTUM A ČAS:
SATURDAY | 15 JUN | 13:00
PRIESTOR:
Nádvorie
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstup: 13,- EUR
FACEBOOK:
KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Vstup: 13,- EUR
FACEBOOK:
KÚPIŤ LÍSTOK
CELÝ PROGRAM