Divadlo

Túlavé divadlo: Štvrtá tretina

Túlavé divadlo: Štvrtá tretina

Humorné predstavenie o športe, ktorý ale vlastne celkom úprimne slúži ako zámienka. Vtipné dialógy spojené s kabaretnými pesničkami komikov Jakuba Nvotu a Kamila Žišku.

Zmena termínu predstavenia
Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme sa rozhodli presunúť konanie predstavenia na koniec apríla. Veríme, že v tom čase už pominú pochybnosti o bezpečnosti verejných podujatí. Ak ste si už zakúpili vstupenky a nový termín vám nevyhovuje, môžete požiadať o vrátenie vstupného. Potrebné je kontaktovať spoločnosť MaxiTicket e-mailom na adrese podpora(zavináč)maxiticket.sk najneskôr 24. marca.

Dvaja zo zakladateľov Túlavé divadla – Jakub Nvota a Kamil Žiška – navštevovali spoločne trnavské gymnázium. Na vysokej škole začali spolu hrať a písať dialógy, skeče, piesne a rozhovory. Teraz po takmer desaťročnej pauze začali tam, kde skončili.

Nachádzajú tému, ktorej sa doteraz vyhýbali, alebo ju jednoducho opomenuli: Šport. V ich podaní však ide predovšetkým o zámienku k všemožným asociáciám a hlavne humoru. Hovoria a premýšľajú pritom vlastne stále o nás a humor je ako vždy jediným spôsobom prežitia.

napísali a hrajú: Jakub Nvota a Kamil Žiška

Túlavé divadlo vzniklo ako zoskupenie mladých ľudí, ktorých združoval spoločný záujem o divadlo. Dvaja zo zakladateľov Jakub Nvota a Kamil Žiška navštevovali spoločne trnavské gymnázium, kde zažali túto iskierku s niekoľkými ďalšími priateľmi. Písavali už vtedy rôzne dialógy, pesničky a scénky. Dnes sú z nich profesionáli.

DÁTUM A ČAS:
TUESDAY | 28 APR | 19:00
PRIESTOR:
Malý Berlín
ORGANIZÁTOR:
Malý Berlín KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Predpredaj: 7,- EUR
Na mieste: 9,- EUR
FACEBOOK:
KÚPIŤ LÍSTOK
VSTUPENKY:
Predpredaj: 7,- EUR
Na mieste: 9,- EUR
FACEBOOK:
KÚPIŤ LÍSTOK
CELÝ PROGRAM