Koncert

Vianočné Nádvorie - The Backwards

Vianočné Nádvorie - The Backwards

Beatlesmánia vypukne na Nádvorí a zahreje Vás nie len na srdci, ale aj na tele pri tancovačke, ktorej neujdete.

Kapela The Backwards začala svoju kariéru v roku 1995 v Košiciach a majú toho odvtedy mnoho za sebou. Ako napríklad:

- vyše 3000 živých vystúpení, televíznych programov, rozhlasových nahrávok,

- od roku 2004 až dodnes hrajú na najväčšom americkom festivale Abbey Road On The River,

- v roku 2007 vystúpili na známom festivale v Liverpoole a tiež odohrali niekoľko vystúpení na známej Matthew Street a v Cavern Clube,

- v súčasnosti The Backwards pravidelne vystupujú v Spojených štátoch amerických, kde odohrali koncerty v dvadsiatich troch štátoch, a počas svojich turné navštívili mestá Los Angeles, San Diego, Las Vegas, Chicago, Miami, New York, Cleveland, Detroit, Atlanta, Washington DC, Denver, Raleigh, Dallas, Pittsburgh a mnoho ďalších.

Backwards natoľko milujú zvuk Beatles, že vedia urobiť čokoľvek pre dosiahnutie magickej ilúzie ich originálneho zvuku na svojich koncertoch a nahrávkach. Používajú navlas rovnakú hudobnú aparatúru a obľúbené modely hudobných nástrojov Johna, Ringa, Georga a ľavorukého basgitaristu Paula, vrátane napodobenia špecifického spôsobu ich hry.

Čo boli včera The Beatles, to sú dnes The Backwards.Počas koncertu bude na Nádvorí prebiehať workshop pre deti. Pán Ceruzko spolu so svojou kamarátkou Farbičkou sa už veľmi tešia na všetkých šikovníkov, ktorí sa prídu zahrať a otestovať si svoje zmysly pri interaktívnom workshope. Chýbať nebudú ani kreatívne dielničky. Tento deň je vhodný pre všetky rodiny. Zatiaľ kým sa deti budú hrať, rodičia si môžu zatancovať s punčom v ruke na Backwards. Nepremeškajte.

Partneri: Nádvorie - priestor súčasnej kultúry, Trnavské rádio, RTVS, Radio_FM, Radio Devin.

DÁTUM A ČAS:
FRIDAY | 07 DEC | 19:00
PRIESTOR:
Nádvorie
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM