Koncert

Vianočné Nádvorie - BARDO

Vianočné Nádvorie - BARDO

Bardo je nový projekt speváčky, textárky a skladateľky Sisy Feherovej a Vladka Mikláša, slovenského gitaristu, multiinštrumentalistu a skladateľa.

Skutočný výraz "bardo" pochádza z Tibetskej knihy mŕtvych a predstavuje akýsi prechodný stav medzi smrťou a znovuzrodením. Bardo ponúka jemný a subtilný, ale zároveň aj veľmi naliehavý zážitok. Vychutnajtie špecificky zafarbené vokály Sisy a Vladka, ku ktorým pridávajú silné a aktuálne poetické výpovede.

Sisa Feher je slovenská multižánrová speváčka, študovala hudbu v Prahe a Londýne vystúpila na mnohých festivaloch a klubových scénach po celej Európe. So svojim jazzovým/alternatívnym kvintetom Feher Rocher vystúpila ako support pre umelcov ako: Richard Bona, Esperanza Spalding, Kurt Elling, Avishai Cohen Trio a mnoho ďalších.

Vladko Mikláš pôsobí ako gitarista spolu s Katarziou alebo v kapele Bert and Friends.Skladá hudbu pre projekty moderného cirkusu Loosers Cirque Company alebo jazzovú fusion formáciu Tryptych.

Počas koncertu bude na Nádvorí prebiehať workshop výroby tašiek s vlastnou potlačou. Príďte si aj vyrobiť tú svoju a odniesť si ju domov pod stromček. Workshop je zdarma a začína o 18:00 hodine.

Partneri: Nádvorie - priestor súčasnej kultúry, Trnavské rádio, RTVS, Radio_FM, Radio Devin.

DÁTUM A ČAS:
PIATOK | 14 DEC | 19:00
PRIESTOR:
Nádvorie
ORGANIZÁTOR:
Nádvorie
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup voľný
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM