Workshop

Všetko je beat

Všetko je beat

Workshop pod vedením Mgr. Tomáša Farkaša, PhD. je určený ľuďom, ktorím nie je cudzí sound design a sa snažia nájsť svoj zvuk.

Workshop pod vedením Mgr. Tomáša Farkaša, PhD. je určený ľuďom, ktorí sa snažia nájsť svoj zvuk a tým, ktorí majú často pocit, že veľa hudby znie rovnako a že k tvorbe sa dá pristupovať aj inak. V rámci tohto tvorivého stretnutia sa naučíte počúvať zvuky, ktoré ste predtým nevnímali, prehodnotíte, ako sa k nim dá pristupovať a napokon sa naučíte, ako vytvoriť beaty, ktoré budú iba vaše.

Ak vám nie je cudzí sound design, pracujete v programe Ableton Live, nachádzate sa na začiatku svojej hudobnej tvorby a ste otvorení jednoduchým, ale efektívnym riešeniam, workshop je určený práve vám.

Registrácia: aby bol workshop čo najpraktickejší, jeho kapacita je 12 miest. Ak sa chcete zúčastniť, napíšte nám e-mail na adresu workshop@malyberlin.sk.

Mgr. Tomáš Farkaš, PhD. je absolvent trnavskej FMK UCM, kde od roku 2008v súčasnosti pôsobí ako odborný asistent. Odborne sa venuje hudbe ako komunikačnému nástroju vo filme, jej funkciám a efektom na divákov, ale aj v širšom spoločenskom kontexte. Pod menom Cloudsform vydáva vlastnú minimalistickú ambientnú hudbu, ovplyvnenú nahrávkami zvukov prírody.

Mediálni partneri: trnava-live.sk, Trnavský Hlas, Mesto Trnava, MY Trnavské noviny, Trnavsko, Trnavské Rádio.


DÁTUM A ČAS:
SOBOTA | 29 SEP | 15:00
PRIESTOR:
Malý Berlín
ORGANIZÁTOR:
Malý Berlín
VSTUPENKY:
Vstup voľný - registrácia povinná
FACEBOOK:
VSTUPENKY:
Vstup voľný - registrácia povinná
FACEBOOK:
CELÝ PROGRAM