Kontakt

Nádvorie
Štefánikova 4
Trnava 917 01

info@nadvorie.com

Hlavný vchod
Štefánikova 4

Vchod z námestia
Trojičné námestie 5

Director

Dušan Vančo
Director
vanco@nadvorie.com

Coworking

Lucia Saková
Community manager
sakova@nadvorie.com

Parking

Vlastné parkovanie na Nádvorí nemáme, ale môžeš využiť platené státie, ktoré poskytuje mesto Trnava. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo na Štefánikovej ulici. O niečo vzdialenejšie parkovanie mimo centra mesta je tiež k dispozícii na Rybníkovej ulici.

Parkovanie si najvýhodnejšie zakúpiš online, ale môžeš využiť aj SMS alebo parkovací automat na ulici.

FAQ

Ako si rezervovať miesto v Akademii/Thalmeineri?

Miesto v Akademii si môžete rezervovať prostredníctvom formuláru na webovej stránke trnka.sk/akademia. Kaviareň Thalmeiner rezervácie neprijíma.

Kto sídli na Nádvorí?

Všetko gastro, prevádzky, firmy, obchody, ale aj naše projekty, nájdete v sekcii prevádzky.

Je Nádvorie Magazín zadarmo?

Áno. Tlačená verzia Nádvorie Magazínu je zdarma a dostupná pri vchode na Nádvorie zo Štefánikovej ulice. Zároveň ho môžete nájsť v beer&bistro Akademia, pekárni Chlieb Náš, kaviarni Thalmeiner, bratislavskom White Dragon alebo dizajnovom obchode Kumšt. Články uverejnené v tlačenej verzii nájdete takisto na magazin.nadvorie.com.

Kde zoženiem Nádvorie Magazín?

Tlačená verzia Nádvorie Magazínu je dostupná zdarma pri vchode na Nádvorie zo Štefánikovej ulice. Zároveň ho môžete nájsť v beer&bistro Akademia, pekárni Chlieb Náš, kaviarni Thalmeiner, bratislavskom White Dragon alebo dizajnovom obchode Kumšt. Články uverejnené v tlačenej verzii nájdete takisto na magazin.nadvorie.com

Koľko vchodov má Nádvorie?

Nádvorie má 4 vchody. Nachádzajú sa na Štefánikovej ulici č. 3 a č. 4, z Trojičného námestia (popri kaviarni Thalmeiner) a z Pekárskej ulice.

Ako si rezervovať chlieb v pekárni Chlieb Náš?

Chlieb si môžete rezervovať prostredníctvom e-mailu na chliebnas@trnka.sk

Ako sa na Nádvorie dostať, ak nemám auto?

Nádvorie sa nachádza približne 15 minút pešej chôdze od vlakovej a autobusovej stanice. Stačí prejsť hlavným námestím na Štefánikovú ulicu (popri mestskej veži).

Môžem si na Nádvorie vziať psa?

Áno, náš priestor je pet friendly.

Je Nádvorie vhodné pre deti?

Áno, deti s rodičmi sú vítané. Často organizujeme aj detské predstavenia alebo program.

Môže sa na Nádvorí fajčiť?

Ďakujeme, že na Nádvorí rešpektujete nefajčiarov a deti.

Komu patrí Nádvorie?

Nádvorie je filantropickým projektom rodiny Miroslava a Michala Trnku.

Je Malý Berlín a Nádvorie to isté?

Malý Berlín je kultúrne centrum, ktoré na Nádvorí sídli a prenajíma si priestory sál na kultúrne podujatia. Na Nádvorí tiež zabezpečuje produkčnú stránku väčšiny letných podujatí.

Kedy vzniklo Nádvorie?

Nádvorie sme otvorili 4. 4. 2018. Viac o našej histórii sa dozviete v článku.

Je Nádvorie prístupné aj pre imobilných?

Áno, otvorený priestor je bezbariérový a v kancelárskych budovách sú dostupné výťahy.

Kde zistím otváracie hodiny jednotlivých prevádzok?

Otváracie hodiny gastroprevádzok nájdete na stránke trnka.sk, ostatné otváracie hodiny nájdete na stránkach konkrétnych prevádzok, firiem alebo organizácií.

Prenájom

Na Nádvorí máme dva priestory určené na organizáciu akcií. Väčší vonkajší priestor je vhodný pre väčšiu akciu (do 1 000 osôb). Menší vnútorný priestor pre komornú atmosféru (do 30 osôb) sa nachádza v priestoroch Nádvorie Coworkingu. Ak potrebujete viac informácií alebo máte záujem o prenájom, neváhajte nám napísať na info@nadvorie.com.

Nádvorie ponúka na prenájom aj coworkingové priestory, ktoré nájdete na webovej stánke Nádvorie Coworkingu, no zároveň aj plne funkčné kancelárie. O ich dostupnosti sa môžete informovať prostredníctvom e-mailu na coworking@nadvorie.com.

Airbnb

Na Nádvorí takisto nájdete dizajnový podkrovný apartmán navrhnutý architektonickým štúdiom ValloSadovsky architects. Okrem úžasného výhľadu na mesto a vežičky Trnavy je byt plne vybavený všetkým, čo môžete potrebovať na pár dní, ale aj dlhšie obdobie. K dispozícií budete mať pohodlnú obývačku spojenú s jedálňou, zariadenú kuchyňu a spálňu s kúpeľňou. Izby sú klimatizované a vybavené rýchlym internetovým pripojeným. Apartmán sa nachádza na druhom podlaží, s výťahom priamo do bytu.

Rezervovať