Kontakt

Nádvorie
Štefánikova 4
Trnava 917 01

info@nadvorie.com

Hlavný vchod
Štefánikova 4

Vchod z námestia
Trojičné námestie 5

Director

Dušan Vančo
Director
vanco@nadvorie.com

Coworking

Katarína Šišková
Community manager
siskova@nadvorie.com

Parking

Vlastné parkovanie na Nádvorí nemáme, ale môžete využiť platené státie, ktoré poskytuje mesto Trnava. Parkovacie miesta sa nachádzajú priamo na Štefánikovej ulici.

Cena parkovného je 0,60 eur za hodinu. Parkovanie si môžete zakúpiť zaslaním SMS na telefónne číslo 2200 v tvare TTA medzera EČV vozidla medzera počet hodín parkovania od 1 do 10. Parkovné si môžete zakúpiť aj priamo v parkovacom automate, ktorý nájdete na ulici. Parkovanie je spoplatnené v pracovné dni v čase od 8:00 do 18:00.

FAQ

Ako si rezervovať miesto v Akademii/Thalmeineri?

Miesto v Akademii si môžete rezervovať prostredníctvom formuláru na webovej stránke trnka.sk/akademia. Kaviareň Thalmeiner rezervácie neprijíma.

Kto sídli na Nádvorí?

Všetko gastro, prevádzky, firmy, obchody, ale aj naše projekty nájdete v sekcii prevádzky.

Je Nádvorie magazín zadarmo?

Áno. Tlačená verzia Nádvorie Magazínu je zdarma a dostupná pri vchode na Nádvorie zo Štefánikovej ulice. Zároveň ho môžete nájsť v beer&bistro Akademia, pekárni Chlieb Náš, kaviarni Thalmeiner, bratislavskom White Dragon alebo dizajnovom obchode Kumšt. Články uverejnené v tlačenej verzii nájdete takisto na magazin.nadvorie.com.

Kde zoženiem Nádvorie magazín?

Tlačená verzia Nádvorie Magazínu je dostupná zdarma pri vchode na Nádvorie zo Štefánikovej ulice. Zároveň ho môžete nájsť v beer&bistro Akademia, pekárni Chlieb Náš, kaviarni Thalmeiner, bratislavskom White Dragon alebo dizajnovom obchode Kumšt. Články uverejnené v tlačenej verzii nájdete takisto na magazin.nadvorie.com

Koľko vchodov má Nádvorie?

Nádvorie má 4 vchody. Nachádzajú sa na Štefánikovej ulici č. 3 a č. 4, z Trojičného námestia (popri kaviarni Thalmeiner) a z Pekárskej ulice (vchod je momentálne uzavretý).

Sú podujatia na Nádvorí zdarma?

Podujatia organizované Nádvorím sú bezplatné alebo s dobrovoľným vstupným.

Ako si rezervovať chlieb v pekárni Chlieb Náš?

Chlieb si môžete rezervovať prostredníctvom e-mailu na chliebnas@trnka.sk

Kde pri Nádvorí zaparkujem?

Nádvorie sa nachádza v centrálnej mestskej zóne. Parkovanie je možné na Štefánikovej ulici alebo na parkovisku na Radlinského ulici. Zaplatiť môžete esemeskou na číslo 2200 v tvare TTA_TT111, cena je 1,60€ na hodinu. Najlacnejšie parkovné zaplatíte webovou aplikáciou Data Mesta.

Ako sa na Nádvorie dostať, ak nemám auto?

Nádvorie sa nachádza približne 15 minút pešej chôdze od vlakovej a autobusovej stanice. Stačí prejsť hlavným námestím na Štefánikovú ulicu (popri mestskej veži).

Môžem si na Nádvorie vziať psa?

Áno, náš priestor je pet friendly.

Je Nádvorie vhodné pre deti?

Áno, deti s rodičmi sú vítané. Často organizujeme aj detské predstavenia alebo program.

Môže sa na Nádvorí fajčiť?

Ďakujeme, že na Nádvorí rešpektujete nefajčiarov a deti.

Komu patrí Nádvorie?

Nádvorie je filantropickým projektom rodiny Miroslava a Michala Trnku.

Je Malý berlín a Nádvorie to isté?

Malý Berlín je kultúrne centrum, ktoré na Nádvorí sídli a prenajíma si priestory sál na kultúrne podujatia. Na Nádvorí tiež zabezpečuje produkčnú stránku väčšiny letných podujatí.

Kedy vzniklo Nádvorie?

Nádvorie sme otvorili 4. 4. 2018. Viac o našej histórii sa dozviete v článku.

Je Nádvorie prístupné aj pre imobilných?

Áno, otvorený priestor je bezbariérový a v kancelárskych budovách sú dostupné výťahy.

Kde zistím otváracie hodiny jednotlivých prevádzok?

Otváracie hodiny gastroprevádzok nájdete na stránke trnka.sk, ostatné otváracie hodiny nájdete na stránkach konkrétnych prevádzok, firiem alebo organizácií.

Prenájom

Na Nádvorí máme dva priestory určené na organizáciu akcií. Väčší vonkajší priestor je vhodný pre väčšiu akciu (do 1000 osôb). Menší vnútorný priestor pre komornú atmosféru (do 30 osôb) sa nachádza v priestoroch Nádvorie Coworkingu. Ak potrebujete viac informácií alebo máte záujem o prenájom, neváhajte nám napísať na info@nadvorie.com.

Nádvorie ponúka na prenájom coworkingové priestory, ktoré nájdete na webovej stánke Nádvorie Coworkingu, no zároveň aj plne funkčné kancelárie. O ich dostupnosti sa môžete informovať prostredníctvom e-mailu na coworking@nadvorie.com.

Airbnb

Na Nádvorí takisto nájdete dizajnový podkrovný apartmán navrhnutý architektonickým štúdiom ValloSadovsky architects. Okrem úžasného výhľadu na mesto a vežičky Trnavy je byt plne vybavený všetkým, čo môžete potrebovať na pár dní, ale aj dlhšie obdobie. K dispozícií budete mať pohodlnú obývačku spojenú s jedálňou, zariadenú kuchyňu a spálňu s kúpeľňou. Izby sú klimatizované a vybavené rýchlym internetovým pripojeným. Apartmán sa nachádza na druhom podlaží, s výťahom priamo do bytu.

Rezervovať