Chcem tu zostat | koncerty na Nádvorí

Typ eventu
koncert
dátum
19. 09. 2023
čas
19:00
Miesto
Nádvorie
fb event
Vstupné
zdarma

Ak sa mladí ľudia vedia na niečom zhodnúť, tak zvyčajne na tom, že ich nikto nepočúva, že ich názor nikoho nezaujíma, že tu všetko ide z kopca a že vlastne úplne najlepšie bude zo Slovenska odísť. Chceme, aby tu mladí zostávali, preto sme sa zapojili do kampane CHCEM TU ZOSTAŤ!

Problém, ktorý mladí vnímajú je, že v parlamente majú len málo zástupcov a politici a političky sa viac sústredia na iných voličov. Ak existuje možnosť, ako jednoducho prispieť k tomu, aby sa to zmenilo, tak sú to voľby. Chceme, aby nám mladí pomáhali aj v budúcnosti budovať krajinu, dôveru a porozumenie.

V PROGRAME VYSTÚPIA:

    • Taomi

    • The Curly Simon

    • The Wilderness

    • Ďalších vystupujúcich doplníme

VYSTUPUJÚCI

TAOMI
Vo svojej hudbe spája prvky neo-soulu, jazzu a rapu. Vďaka svojmu jedinečnému štýlu sa z Taomiho stal oceňovaný hudobník, ktorého vidno aj pri spoluprácach s poprednými rapermi.

https://www.youtube.com/watch?v=mYyW_e7Llis&ab_channel=Taomi

THE CURLY SIMON
The Curly Simon spevák, textár a hudobný producent z Bratislavy. Svoje hudobné pôsobenie začal v roku 2016 ako spevák kapely Don’t Trust Butterflies. V roku 2020 vydal s Matejom Turcerom svoj debutový, žánrovo rozmanitý album Things We Don’t Say. Táto spolupráca trvá dodnes, vzišlo z nej ďalšie EP KEĎ SA STMIEVA.

https://www.youtube.com/watch?v=c06EX6vIpRE&ab_channel=TheCurlySimon

THE WILDERNESS
The Wilderness je punková kapela z Trnavy. Vo svojich textoch sa venujú politike, viere a spoločensky kritickým témam, filozofii aj morálnym dilemám a konfliktom medzi subjektívnym videním sveta a objektívnou realitou.

https://www.youtube.com/watch?v=_JY6GSpejy0&ab_channel=EgorIndiani

#chcemtuzostat

Kultúrne centrum Mal‎ý Berlín sa Nádvorie sa zapojili do kampane Chcem tu zostať.