Divadlo Kapor na scéne: Snehulienka

Typ eventu
divadelné predstavenie
dátum
03. 12. 2023
čas
10:00
Miesto
Malý Berlín - Hlavná sála
fb event
Vstupné
predpredaj: 3 EUR, na mieste: 5 EUR

Viete, ako vyzerá bežný deň Snehulienky v domčeku siedmich trpaslíkov? Prečo Hapčí stále kýcha a čo rozosmeje zamračeného Dudroša? V tejto verzii rozprávky napr. deti spolu s Vedkom zistia, čo sa môže stať, keď necháme v kúpeľni tiecť vodu bez dozoru. A možno aj princ bude pri prebúdzaní Snehulienky potrebovať malú radu a pomoc…

Snehulienka od divadla Kapor na scéne bude tradičná rozprávka v netradičnom zábavno-poučnom prevedení.

  • Predstavenie je vhodné pre deti od 3 rokov. Prosíme rodičov, aby rešpektovali vekové odporúčanie a tým aj ostatných divákov predstavenia.
  • Dĺžka predstavenia: 45 minút.
  • Účinkujú: Miška Pastorková, Jarka Sýkorová
  • Scenár, réžia: kolektív „Kapor na scéne“
  • Hudba: Jarka Sýkorová
  • Výroba bábok: Lukáš Tandara

Divadlo Kapor na scéne
Žilinský divadelno-improvizačný súbor „Kapor na scéne“ sa sformoval v roku 2009. Venuje sa humorným autorským predstaveniam pre všetky vekové kategórie. Okrem komédií pre dospelých (Rómeo a Júlia, Jánošík , Robin Hood, Hamlet) a vlastných improvizačných večerov (Impro-kapro) produkujú aj originálne humorno-edukatívne rozprávky pre najmenších. Vo svojich netradičných verziách rozprávok si zábavnou a nenútenou formou s deťmi pripomínajú základné návyky slušného správania, zdravého životného štýlu a pomáhajú tiež budovať pozitívny vzťah k prírode.

Podujatie z verejných zdrojov podporili: Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj. Za podporu ďakujeme aj mediálnym partnerom: trnava-live.sk, trnavskyhlas.sk, Trnavsko a Trnavské rádio.