FAJRONT: Talk show so Zvolom #8 | Michal Ďuriš & Tono S

Typ eventu
zábava
dátum
06. 05. 2024
čas
19:00
Miesto
Malý Berlín
Organizátor
Malý Berlín
Vstupné
5 € v predpredaj; 8 € v deň podujatia

Pozvanie prijali útočník futbalového Spartaka Trnava Michal Ďuriš a raper známy pod pseudonymom Tono S.

Naposledy sme spájali balet s hádzanou, tentoraz skúsime dať dohromady rap a futbal. Talk show Malého Berlína s názvom Fajront napíše v máji svoje ďalšie pokračovanie. Na stretnutie po fajronte na Fajront pozývame už 6. mája.

Talk show Fajront mesiac čo mesiac víta hostí reprezentujúcich svet kultúry a športu na jednom pódiu. Trnavčania aj Netrnavčania sa s divákmi delia o príbehy zo svojho života, o veselé príhody, o vážne témy, ale aj o to, čo z nich robí ľudí trnavského typu.

Májové vydanie prinesie kombináciu futbalu a rapu. Michal Ďuriš a Tono S. – veľkí profesionáli a nositelia kvality vo svojom odbore. O nich bude najbližší Fajront.

Michal Ďuriš si prvýkrát obliekol dres Spartaka na jeseň minulého roka. Pôvodne sem prišiel len na pármesačnú výpomoc, no ak jeho zmluva neklame, zdrží sa tu ešte nejaký ten pondelok. Bývalý reprezentant Slovenska vymenil Cyprus za Malý Rím a čo sa týka Fajrontu, nebude to preňho úplná novinka. Stretnúť ho totiž občas môžete aj medzi divákmi.

Tono S (alebo Anton Suchota, ak ho chcete osloviť civilným menom) patrí medzi tých raperov, ktorí sa zaobídu bez vulgarizmov, no nie bez vyslovenia názoru, ktorý sa neraz môže zdať nepopulárny. Vo svojom hudobnom životopise sa môže pochváliť zaujímavými spoluprácami plnými úderných textov, a tiež úspešným projektom Ultrazvuk, ktorý založil spolu s Vecom.

Udržať v rovnováhe futbal a rap sa bude snažiť moderátor Andrej Zvolenský.