Infoseminár – Ako na KA2 projekty

Typ eventu
seminár
dátum
14. 12. 2023
čas
14:00
Miesto
Malý Berlín - Hlavná sála
Organizátor
Európsky dialóg
Vstupné
zdarma

Organizácia Európsky dialóg pozývame na Infoseminár o KA2 Projektoch Erasmus+ v oblasti práce s mládežou! Chcete sa dozvedieť viac o možnostiach a manažmente projektov KA2 v rámci programu Erasmus+? Máte záujem o inovatívne prístupy v práci s mládežou? Pridajte sa k nám na tento infoseminár, kde spoločne prenikneme do sveta projektov Erasmus+.

V rámci programu:

  • Vám predstavíme projekt Digi Youth 2 – úspešný príklad implementácie projektu KA2 v oblasti práce s mládežou.
  • Podelíme sa o podrobnosti o projektovom manažmente – Naučte sa, ako efektívne riadiť a realizovať projekty KA2.
  • Prezradíme vám nejaké tipy a triky- pozdieľame si praktické rady pre úspešné projekty.
  • A bonusom bude poradenstvo s expertom – Príležitosť konzultovať vaše nápady a plány priamo s KA2 expertom Borisom Kolmanom z Národnej agentúry pre Erasmus+.

Tento infoseminár je ideálnou príležitosťou pre neziskové organizácie, vzdelávacie inštitúcie, školy a všetkých, ktorí sa venujú práci s mládežou a majú záujem o medzinárodné projekty a partnerstvá.

Pridajte sa k nám a získajte cenné informácie, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše aktivity a pozitívne ovplyvniť mladých ľudí. Nezmeškajte túto príležitosť získať nové poznatky a nadviazať kontakty s odborníkmi a inými organizáciami.

Účasť na infoseminári je bezplatná, no je potrebné sa vopred registrovať: registračný formulár. Kapacita podujatia je obmedzená.

Tešíme sa na vašu účasť a na spoločné objavovanie možností, ktoré Erasmus+ KA2 projekty ponúkajú!