Isama Zing (SK) / Post-hudba (CZ)

Typ eventu
koncert
dátum
22. 04. 2022
čas
20:00
Miesto
Malý Berlín - Hlavná sála
Organizátor
Malý Berlín
Vstupné
predpredaj: 7 EUR, na mieste: 10 EUR, študenti, seniori a ZŤP: 5 EUR

V Malom Berlíne sa môžete tešiť na česko-slovenský večer hudobných zástupcov skvelého vydavateľstva Full Moon Forum: česká trapovo-experimentálna dvojica Post-hudba a s vekom stále lepší a lepší slovenský producent Isama Zing.

Isama Zing
Za týmto tajomných menom a slovnou hračkou zároveň sa skrýva Jonatán Pastirčák, momentálne jeden z najzaujímavejších producentov v česko – slovenskom priestore. Isama Zing je jeho ďalšou hudobnou podobou, ktorých bolo počas jeho kariéry už niekoľko. Jeho nový album Blurry AF spája v sebe súčasný svetový elektronický sound so silnými emóciami v textoch. Jeho tvorba je unikátny a citlivý mix týchto prvkov v ultramodernom obale.

Post – hudba
Pražská dvojica Dominik Zezula a Tomáš Hlaven si v posledných rokoch vytvorili v českom a našom priestore veľmi zaujímavé renomé. Z pôvodne indie rockových polôh sa prepracovali k trapu s prvkami experimentálnej elektroniky a zastávajú veľmi špecifické miesto v umeleckej spoločnosti. Vo svojej tvorbe autenticky reflektujú neutešené a neisté pandemické obdobie medzi šedými panelákovými priestormi Prahy.

Neváhajte spoznať skvelú súčasnú slovensko – českú scénu svetových parametrov!

Vstup na toto podujatie je povolený len účastníkom s respirátormi. V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava. Za podporu ďakujeme aj mediálnym partnerom: trnava-live.sk, trnavskyhlas.sk, Trnavsko a Trnavské rádio.