Kubik X. rokov: D.I.Y. Sobota

Typ eventu
workshop
dátum
28. 05. 2022
čas
11:00
Miesto
Nádvorie
Organizátor
Kubik, PureLove
Vstupné
zdarma

Máš chuť po týždni zrelaxovať ale nie až tak, že nič neurobíš? Pozývame ťa teda v sobotu 28. mája na Nádvorie, kde sme si ako posledný bod programu oslávenia Kubik X. narodiek pripravili workshopovačku.

Začíname o 11tej hodine, takže si v pohode stíhaš pred tým plesknúť mimózu po náročnom piatku a prísť na workshopy ako nový človek.

Ako jednu z možností od 11:00, máš vyrábanie peňaženiek s Kubkom z Pure Love. Vezmeš jeden použitý nápojový kartón a premeníš ho na peňaženku, do ktorej sa zmestia všetky tvoje poklady. Pôjdete na to krok po kroku, niečo odstrihneš, dakde to ohneš a na finálny výtvor si budeš môcť vybrať polep z parádnych dizajnov.

O 11:00 sa tiež začína workshop ktorý vás zapojí do pouličného umenia a.k.a. streetartu. S Peťom a Miškom si budete môct skúsiť odlievanie rôznych predmetov . Odliatky budete potom maľovať s cieľom pretransformovať ich na unikátne streetartové umenie.

  • Chalani majú kapacitu 10 ľudí tak sa poponáhľaj.

Potom o 12:00, začne Agáta so zápisníkmi. Ak by ste si chceli ušiť zápisník, sketchbook, denník, bohviečo, prídite na 12tu ku jej stolíčku a o hodinku možno dve, budeš mať svôj vlastný. Aj tu je limit 10 zúčastnených.

  • Ak by si nechcel šiť alebo sa ti neujde miesto, nezúfaj, bude možnosť si vybrať už z hotových zápisníkov a kúpiť.

Miesto odohrávania bude hádajme, že vonku na Nádvorí, ak by ale zapršalo, nič sa neruší, schováme sa vo vnútri.

Na workshopy si netreba priniesť nič, jedine si daj do vačku nejaký ten peniaz do dobrovolného príspevku.

Vidime sa, tešime sa!