Odivo: Divočiny

Typ eventu
divadelné predstavenie
dátum
22. 05. 2022
čas
16:00
Miesto
Malý Berlín - Hlavná sála
Organizátor
Malý Berlín
Vstupné
predpredaj: 3 EUR, na mieste: 5 EUR

Rozprávka so živou hudbou o obyčajnom Maxovi s neobyčajnou fantáziou.

Rozprávka o jeho mačke, aj o divočinách a o množstve iných vecí, ktoré sa zmestia do jedného červeného vozíka v kôlničke.

Predstavenie je vhodné pre deti od 3 rokov. Prosíme rodičov, aby rešpektovali odporúčanie vekovej vhodnosti a tým aj ostatných divákov predstavenia.

Divadlo Odivo
Nezávislé divadelné zoskupenie Odivo vytvára inovatívne autorské a bábkové projekty v spolupráci s umelcami z rôznych odvetví. Rozvíja vlastný divadelný jazyk a za svoju tvorbu získalo ocenenia na medzinárodných festivaloch v Bulharsku, v Poľsku, v Chorvátsku a v Česku.
Predstavenie Divočiny získalo Cenu za bábky udelenú na medzinárodnom festivale Mateřinka 2017 (Česko, Liberec).

autor predlohy: Maurice Sendak
výprava: Ivana Macková
koncepcia a dramaturgia: Mária Danadová a Monika Kováčová
réžia: Monika Kováčová a zdivočelý kolektív
hrajú: Mária Danadová, Filip Hajduk a hudobníci Ján Fiala (vibrafón, bicie, perkusie), Štefan Szabó (gitara)

Inscenácia bola realizovaná s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR a Literárneho fondu. Veľké poďakovanie za priestor a podporu patrí Divadlu z Pasáže a Záhrade – centru nezávislej kultúry v BB.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Mesto Trnava. Inscenácia bola realizovaná s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR a Literárneho fondu. Veľké poďakovanie za priestor a podporu patrí Divadlu z Pasáže a Záhrade – centru nezávislej kultúry v BB. Za podporu ďakujeme aj mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Trnavsko a Trnavské rádio.