Otvorenie Shaka Tiki Baru

Typ eventu
Pop Up bar
dátum
12. 06. 2021
Miesto
Nádvorie
Organizátor
Bar Impresario

Aj tento rok nájdete počas letného obdobia na Nádvorí vonkajší bar. Shaka Tiki Bar bude exotický, naplnený dovolenkovou atmosférou a vždy pripravený osviežiť.

Za konceptom stoja Róbert Šajtlava (Barová osobnosť roka 2019, tvorca konceptov Trnava Rum Fest, Ginové a Rumové Nádvorie) a Daniel Banič (manažér kaviarne Thalmeiner), ktorých spoločným zámerom je predstaviť návštevníkom nový typ zážitku, či už samotným sortimentom koktejlov, ako aj atmosférou. Shaka Tiki Bar prinesie tropické rumové cocktaily servírované v originálnych tiki mugoch, ktoré sú typické pre tento druh drinkov.

Barová kultúra Tiki vznikla v 40. rokoch na západnom pobreží USA. Za jej priekopníka sa považuje Ernest Raymond Gantt, ktorý svoje inšpirácie našiel na miestach ako Tahiti, Hawaii, Cookove ostrovy alebo Hawaii. Po celom svete je ale známy pod menom Don The Beachcomber, podľa jeho rovnomennej reštaurácie. Tú otvoril v roku 1933 v Los Angeles a hneď sa stala miestom stretávania a vychutnávania drinkov hollywoodskych hviezd a známych osobností.

… a prečo Shaka?

Pozdrav Shaka je najmä známy v surferskej komunite ale aj medzi bežnými ľuďmi hlavne na Hawaii, je symbolom pozitívnej nálady. A to tú najlepšiu náladu nám Shaka Tiki bare aj ide.

Shaka Tiki Bari bude otvorený od štvrtka do soboty, v čase od 18.00, počas celého letného obdobia. Na otvárací večer vás pozývame už v sobotu 12. Júna od 18.00.