SKEMER (BE) + Zbigniew Chojnacki (PL)

Typ eventu
koncert
dátum
03. 05. 2022
čas
20:00
Miesto
Malý Berlín - hlavná sála
Organizátor
Malý Berlín
Vstupné
predpredaj: 7 EUR, na mieste: 10 EUR, študenti, seniori a ZŤP: 5 EUR

V Malom Berlíne sa predstaví dvojica Kim Peers a Mathieu Vandekerckhove (gitarista Amenra, Syndrome). Ako predskokan zahrá poľský experimentálny akordeonista Zbigniew Chojnacki.

SKEMER

Stretnutie modelky Kim Peers a člena post-metalového projektu AMENRA Mathieu Vandekerckhove nemohlo skončiť inak ako okamžitou hudobnou spoluprácou. Umelecké vibrácie, ktoré sa medzi nimi začali, vyústili do temného albumu Benevolence. Výsledkom je minimalistický dark wave, v ktorom sa strieda brutalita a erotika dvoch rôznych svetov, ktoré sa v ich osobách stretli a ktoré na pódiu krásne fungujú.

ZBIGNIEW CHOJNACKI

Spojenie akordeónu a elektroniky robí zo Zbigniewa nevšedný zjav na hudobnej scéne. Táto kombinácia je plná hlukových stien, nevypočítateľnej atmosféry a strašidelných zvukov. Nezmeškajte umeleckú naliehavosť, ktorá sa usídlila v ich tvorbe a ktorá je zárukou unikátnych koncertov.

Vstup na toto podujatie je povolený podľa COVID protokolu OP návštevníkom, ktorí sú očkovaní, alebo po prekonaní COVIDu. V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Vstup na toto podujatie je povolený len účastníkom s respirátormi. V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj. Za podporu ďakujeme aj mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Trnavsko a Trnavské rádio.