SpozaVoza: Vesmíro

Typ eventu
divadelné predstavenie
dátum
20. 03. 2022
čas
16:00
Miesto
Malý Berlín - Hlavná sála
Organizátor
Malý Berlín
Vstupné
predpredaj: 3 EUR, na mieste: 5 EUR

Poďme spolu spoznávať vesmír!

Vesmíro je interaktívna autorská inscenácia so živou hudbou o záhadách vesmíru, ľuďoch vo vesmíre a dvoch bláznivých vedcoch. Pre všetkých, ktorí chcú vedieť, čo bolo skôr: sliepka či vajce?

dĺžka predstavenia: cca 45 min.
účinkujú: Miro Mihálek, Róbert Švec
réžia a scenár: Miro Mihálek
bábky: Viktória Csányiová

Predstavenie je vhodné pre deti od 5 rokov. Prosíme rodičov, aby rešpektovali odporúčanie vekovej vhodnosti a tým aj ostatných divákov predstavenia.

Divadlo SpozaVoza
je profesionálnym nezávislým divadlom, ktoré bolo založené v roku 2012 absolventmi Katedry bábkarskej tvorby VŠMU. Tvorivý tím tvoria etablovaní umelci, pedagógovia, dramatoterapeuti a študenti umeleckých odborov. Divadlo tvorí poučné inscenácie pre deti, mládež, ale aj dospelých ľudí. Vo svojej inovatívnej tvorbe spája viacero druhov a spracúva aj náročné témy.

Vstup na toto podujatie je povolený len účastníkom s respirátormi. V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj. Za podporu ďakujeme aj mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Trnavsko a Trnavské rádio.