Ypsalon 2021 | Martin Geišberg

Typ eventu
Koncert
dátum
27. 11. 2021
Miesto
Malý Berlín
Organizátor
Malý Berlín

V rámci siedmeho ročníka festivalu spisovateľov YPSALON sme si aj tentoraz pre vás pripravili koncert!

Martin Geišber
jeho hudobná tvorba je výnimočným žánrom na hrane medzi divadlom a koncertom. Jeho tvorba je poetická, občas premiešaná básňami, plná baladických tónov ale aj temperamentných piesní. Dôkazom toho sú jeho dva albumy: V Jablkovom Kraji a Na Modrej Planéte.

Okrem hudobnej tvorby je známy tiež pre skladanie divadelnej hudby, ale aj ako dramaturg a režisér. Skomponoval hudbu do niekoľkých inscenácií – Lepetit Malý princ (CreDance company a DPOH Bratislava), Čepiec (DJGT Zvolen), Smelý zajko (BD Žilina). Je absolventom divadelnej dramaturgie na VŠMU.

Ako pesničkár na mnohých javiskách a odohral stovky koncertov na rôznych miestach a konečne zavíta aj ku nám do Trnavy.

Celý program festivalu nájdete TU.

Podujatie prebehne v COVID režime KOMPLETNE ZAOČKOVANÍ, a teda vstup bude za dodržania všetkých epidemiologických opatrení povolený návštevníkom, ktorí sú plne očkovaní.

V Malom Berlíne robíme všetko pre zdravie divákov. Prečítajte si o našich krokoch aj nad rámec povinných opatrení, ktoré zvyšujú bezpečnosť kultúrnych podujatí.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia a Mesto Trnava. Za podporu ďakujeme aj mediálnym partnerom: trnava-live.sk, trnavskyhlas.sk, Trnavsko a Trnavské rádio.